header

Untitled Document
DESPRE NOI

Profilul companiei
Certificari
Studii de caz
Clienti
Press Room
Evenimente
Cariere
Disclaimer
Support
Contact

Doriti noutati prin e-mail?
Înscrieti-va!

Adresa de email:
abonare
dezabonare

Va asiguram ca nu vom abuza de adresa dvs.
Va puteti dezabona în orice moment.
ARHIVA NEWSLETTER

  CARIERE

Asistent marketing | Reprezentant vanzari

Asistent marketing
Cod RM01

Descrierea firmei:

Productie, vanzare sisteme de calcul (servere, statii de lucru, statii grafice, sisteme de stocare); proiectare/instalare retele cu si fara fir; service IT

Descrierea postului:

  • Transmiterea de oferte la clienti (posta, fax, e-mail)
  • Realizarea de baze de date de clienti potentiali
  • Preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei, mail-urilor si distribuirea lor colegilor
  • Telesales (contactare telefonica a clientilor potentiali)
  • Redactare corespondenta cu clientii

CRITERII DE EVALUARE A ACTIVITATII:

  • rezultatele obtinute (diponibilitatea de a depune eforturi sustinute pentru realizarea sarcinilor si finalizarea corecta si completa a proiectelor)
  • atitudinea, nivelul de motivare
  • viteza de lucru, durata realizarii proiectelor (promtitudinea)
  • competenta
  • nivelul de cunostinte, capacitatea de invatare rapida

Cerinte:

  • Cunostinte solide de marketing, vanzare, telesales, negociere (de preferat)
  • Experienta in activitati de marketing - proiectarea si derularea de campanii promotionale (de preferat)
  • Carnet de conducere (de preferat)
  • Experienta intr-un loc de munca anterior (de preferat)
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
  • Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
  • Abilitati de analiza si planificare
  • Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
  • Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
  • Om de echipa
  • Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare
  • PC - cunostinte bune in operarea cu progame de editare si calcul tabelar
  • Engleza – mediu

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de activitate tineresc, dinamic si propice dezvoltarii profesionale
  • Salariu atractiv cu posibilitati de crestere in functie de rezultate
  • Alte bonusuri si beneficii

Candidatii interesati sunt rugati sa trimitã CV si scrisoare de intentie prin email la office@prosys.ro

footer